Merkezi Veritabanı Hizmeti
 
header-image
 
Mobil/web ortamlarında görüntülemek için lütfen tıklayın.
 
Sayın TERSAN TERS. SAN VE TİC. A.Ş.,
Merkezi Veri Tabanı Hizmeti Kullanımınız Hakkında
 
TTR Bilişim hizmetleri tarafından sağlanan MTHS hizmetinize ait bilgileriniz ve genel sistem bilgileri aşağıda tarafınıza sunulmuştur. Lütfen bu mail içeriğini güvenilir bir şekilde saklayınız.Web sitenizde bir güncelleme / değişiklik olması durumunda dahi internet sitenizin ana sayfasında Bilgi Toplumu Hizmetleri? bağlantısı bulunmalıdır.

MTHS hizmet aktivasyonu için internet sitenize dosya yüklenebilmesini sağlayan FTP bilgilerini mths@ttr.com.tr adresine iletmeniz veya aşağıdaki talimatların uygulanmasını sağlamalısınız.
 
- MTHS Hizmeti Bilgi Giriş Ekranı -
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri bağlantısı içeriğine bilgi girişi yapabilmek için mths.ttr.com.tr adresinden giriş yapmanız gerekmektedir. Yüklemeniz gereken bilgiler ve dosyalar ile ilgili olarak kullanım kılavuzundan yararlanabilirsiniz.
 
- MTHS Hizmeti Entegrasyon Adımları -
 
 
number   Dosyalar
 
Mths hizmetini kullanabilmek için bilgitoplumuhizmetleri.zip adlı sıkıştırılmış dosyayı indirip, içeriğini internet sitenizin ana dizinine yerleştirilmesinin sağlamanız gerekmektedir.

Dosyayı indirmek için tıklayınız.
     
  middle-line  
 
number   Kodlar
 
Aşağıdaki script kodunu linkin gözükmesini istediğiniz sayfayanın içine ekleyebilir, ya da sayfanızda "http://websiteadresiniz/bilgitoplumuhizmetleri/" sayfasına yönlenecek bir link ekleyebilirsiniz.

 
number   İşlem Kontrolü
 
İşlemlerin doğru olarak yapılıp yapılmadığını kontrol etmek iin internet sitenizde "bilgi toplumu hizmetleri" linkini görmeniz ve bu linkin çalıştığını kontrol etmeniz gerekmektedir.
 
 
Yardım Merkezi
 
 
icon
 
Kullanım Kılavuzu
 
Mths sistemi kullanımı ile ilgili hazırlmış olduğumuz "MTHS Kullanım Kılavuzunu" indirmek için tıklayınız.
 

 

 
icon
 
İnternet Sitemiz
 
Mths ile ilgili sorularınıza mths.ttr.com.tr adresindeki web sitemizden cevap bulabilirsiniz.
 

 

 
icon
 
Soru Cevaplar
 
Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzde Mths ile ilgili sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
 
 
 
 
Mths hizmeti TTR Bilişim tarafından sağlanmaktadır.